UnRarX

UnRarX Mac için

Bu WinRAR stili çıkarıcı ile Mac üzerinde RAR dosyalarını unzip

UnRarX , Mac için RAR dosyalarını açmanızı sağlayan ücretsiz bir WinRAR tarzı bir araçtır. Sürükle ve bırak yöntemiyle kullanımı kolaydır ve neredeyse herhangi bir arşivle başa çıkmak için yeterince güçlüdür.

Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • WinRAR gibi kolayca RAR dosyalarını unzips
  • Dosyaları hızlıca unzips
  • Eski Mac'ler üzerinde çalışıyor

DEZAVANTAJLAR

  • RAR arşivleri oluşturmuyor

Çok iyi
8

UnRarX , Mac için RAR dosyalarını açmanızı sağlayan ücretsiz bir WinRAR tarzı bir araçtır. Sürükle ve bırak yöntemiyle kullanımı kolaydır ve neredeyse herhangi bir arşivle başa çıkmak için yeterince güçlüdür.

Dosyaları yüklemek ve sıkıştırmak için basit


UnRarX kullanımı çok kolaydır. Sadece RAR dosyalarını UnRarX arayüzüne sürükleyip bırakın ve dosyalarınız otomatik olarak açılacaktır. Çıkarma işlemi, ekstraksiyonun ilerlemesini göstermek için UnRarX arayüzünün ana bölümünde görünür. UnRarX için ana kontroller ana arayüzün sağ üstündedir. Bu işlevler, bir dosyaya göz atmanıza, dosyaları ayıklayıp, bozuk olup olmadıklarını görmek için dosyaları silmenize olanak tanır. Dosyanız şifre korumalıysa, 'şifre' düğmesine basın ve arşivi açmak ve çıkarmak için ona girin.

Dosya türünüze bağlı olarak birkaç sorunla karşılaşabilirsiniz. Bir CRC hatası alırsanız, RAR arşivlerinizden biri bozuk olabilir. Ayrıca, "UnRarX arşivi ayıklayamıyor" hata iletisiyle karşılaşırsanız, çıktı birimini Dosya Dizini yerine masaüstünüze yeniden yönlendirmeyi deneyin. Bu küçük aksaklıklar UnRarX'ı yeni başlayanlar için biraz zorlaştırabilir, ancak çoğu insan birkaç problem yaşamalıdır.

Geliştirici desteği yok


Genel olarak UnRarX kullanımı kolaydır. Ancak ne yazık ki sorunlarla karşılaşırsanız yaparsanız bir olmasına rağmen UnRarX için çok az geliştirici desteği var gibi görünüyor destek sayfası bir bağlantılar içeren forumu ve hata raporu sayfasında size yaşıyorsanız sorunları ile yardım bulmak mümkün olabilir. UnRarX'in sadece RAR dosyalarını arşivden çıkardığına dikkat edin - bunları sizin için oluşturmaz.

Mac için güçlü bir arşivleme aracı


UnRarX, RAR arşivlerini açmak için Mac'te WinRAR'a en yakın şeylerden biridir.
UnRarX'ın Evrensel İkili versiyonu şu anda kullanılabilir Sürüm 2.2, unrar ve par2 komut satırı uygulamalarının geçerli evrensel ikili sürümlerini içerir UnRarX artık Andy Matuschak tarafından sunulan Sparkle Framework sayesinde otomatik güncelleme işlevlerini içerir

Değişiklikler

  • UnRarX'ın Evrensel İkili versiyonu şu anda kullanılabilir Sürüm 2.2, unrar ve par2 komut satırı uygulamalarının geçerli evrensel ikili sürümlerini içerir UnRarX artık Andy Matuschak tarafından sunulan Sparkle Framework sayesinde otomatik güncelleme işlevlerini içerir

mac için Dosya Sıkıştırma en fazla indirilenler

UnRarX hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×